אטלס גלובל החלה בטיסות לאיסטנבול

חברת התעופה הטורקית מציעה טיסות ישירות וסדירות מת"א לאיסטנבול וטיסות המשך למגוון יעדים באירופה. ואילו טורקיש מציעה סיור חווייתי בבירה הטורקית
שדה התעופה אתאטורק באיסטנבול. התחרות על הקו גדלה.(צילום: ויקיפדיה)
שדה התעופה אטאטורק באיסטנבול. התחרות על הקו גדלה.(צילום: ויקיפדיה)

אטלס גלובל חברת התעופה הטורקית נכנסה לראשונה באופן רשמי לשוק התעופה הישראלי והחלה להפעיל טיסות סדירות  מישראל לטורקיה ומשם לעשרות יעדים באירופה.

הטיסה הראשונה מנתב"ג לנמל התעופה המרכזי באיסטנבול אטאטורק יצאה אתמול במטוס איירבוס 321 של החברה כאשר טקס השקה חגיגי נערך עם נחיתת המטוס מאיסטנבול בהשתתפות רג'יפ אמנאט מנהל המכירות הראשי של החברה, עופר ריינהרדט מנכ"ל ממן אוויאיישן נציגתה בישראל ונציגים בכירים נוספים מהנהלת החברה הטורקית וממן.

גוזרים סרט אחרי הטיסה הראשונה של אטלס גלובל. (צילום: חן גלילי)
גוזרים סרט אחרי הטיסה הראשונה של אטלס גלובל. (צילום: חן גלילי)

אטלס גלובל תציע טיסות ישירות מת"א לאיסטנבול אטאטורק משם לעשרות יעדי המשך פופולריים כמו אמסטרדם, צריך, פריז, לונדון, מילנו, קופנהגן, שטוקהולם ועוד, כמו גם לערים בכל רחבי טורקיה.

הטיסות יפעלו בשלב ראשון 4 פעמים בשבוע בימי שלישי, רביעי, שישי ושבת כאשר הטיסות חזור מאיסטנבול יפעלו בימי שני, שלישי, חמישי ושישי.

אטלס גלובל מציעה שירות מלא על כל טיסותיה.

הטיסות יתבצעו בשתי מחלקות שונות לבחירה: מחלקת תיירים "אקונומי פלוס קומפורט" בה הנוסעים ייהנו ממושבי עור עם מרווח רגליים של 77 ס"מ, ארוחת חמה, שתייה קרה/חמה ומזוודה עד 30 ק"ג. מחלקת עסקים הכוללת מושבי עור עם מרווח רגליים של כ-100 ס"מ, ארוחה שף חמה ומגוונת, שתייה קרה/חמה, מזוודה עד 40 ק"ג, כמו גם צ'ק אין מקוצר ומועדף בנמלי התעופה וכניסה ללאונג' המפואר בנמל התעופה באיסטנבול אטאטורק.

המחירים הלוך וחזור מת"א לאיסטנבול מ-195$, לאמסטרדם מ-257$,  לציריך מ-287$, לקופנהגן מ-259$, לשטוקהולם מ-296$, לפריז מ-314$, לונדון מ-415$ ועוד.

כל המחירים כוללים שירות מלא ומיסים. הכרטיסים ניתנים לרכישה אצל כל סוכני הנסיעות הישראליים ובאתר האינטרנט של החברה.

מסגד איה סופיה באיסטנבול, המשמש כיום כמוזיאון . סיור חווייתי בעיר. (צילום: Goker Can Yilmaz)
מסגד איה סופיה באיסטנבול, המשמש כיום כמוזיאון. סיור חווייתי בעיר. (צילום: Goker Can Yilmaz)

סיור חווייתי באיסטנבול לנוסעי מחלקת העסקים של טורקיש

ואילו טורקיש איירליינס, חברת התעופה הלאומית של טורקיה המפעילה טיסות סדירות יומיות מישראל לטורקיה, משיקה את "חוויית איסטנבול בוספורוס", המיועדת לנוסעים במחלקת העסקים שלה. החוויה מיועדת לנוסעים אשר צפויה להם שהות של 7 שעות או יותר באיסטנבול, בין טיסות, כאשר במקום להמתין לטיסת ההמשך בשדה התעופה, הם יוכלו לחוות מקרוב את היופי של איסטנבול והבוספורוס. החוויה תוצע לנוסעים במחלקת העסקים ללא עלות כספית.

אחמט אולמוסטור, סמנכ"ל השיווק של טורקיש איירליינס אמר: "אנו בשאיפה מתמדת להציע לנוסעים שלנו את חוויית הטיסה הטובה ביותר, באוויר ובאדמה. עם הוספת חווית איסטנבול בוספורוס, אנו ממשיכים לשפר את מגוון השירותים והפעילויות, וביניהם את טרקלין טורקיש איירליינס באיסטנבול, שזכה לאחרונה במקום הראשון בקטגוריית "טרקלין מחלקת העסקים הטוב ביותר בעולם" בטקס פרסי חברות התעופה של SkyTrax. שיפורים אלה הופכים את ההמתנה בשדה התעופה לחוויה מיוחדת ולקוחותינו יכולים כעת ליהנות מהחוויה התרבותית של איסטנבול ממקור ראשון".

אין תגובות

השאר תגובה