אמדאוס ישראל: השקה לדור הבא של מערכת הזמנת הנסיעות

חברת אמדאוס ישראל השיקה היום (ד') את Alp Extreme - הדור הבא של מערכת ההזמנות, באירוע חגיגי בתל אביב, בנוכחות 90 סוכני הנסיעות המובילים בתחום
מתוך ההשקה של הדור הבא של מערכת ההזמנות –ALP Extreme. (צילום: יח
מתוך ההשקה של הדור הבא של מערכת ההזמנות –ALP Extreme. תפקידה של הטכנולוגיה בנושא הנסיעה הנגישה נעשה חשוב יותר ויותר. (צילום: יח"צ)

אמדאוס ישראל, חברה לפתרונות טכנולוגיים בתחום התיירות, השיקה היום (ד') בתל אביב את הדור הבא של מערכת ההזמנות –ALP Extreme  באירוע חגיגי בהשתתפות 90 סוכני הנסיעות המובילים בתחומם.

במהלך האירוע, נשאה דברים אורי בן ארצי, משנה למנכ"ל אמדאוס ישראל, אודות המערכת החדשה, והיא הוצגה לסוכני הנסיעות שניתנה להם ההזדמנות להתנסות בה בעמדות ההדרכה האישיות. כמו כן, הוגרלה בין הנוכחים מצלמת גרו פרו משוכללת.

מימין: יהודה דואניס, המנהל המסחרי של Alp באמדאוס ישראל, סיגל פלד, מנהלת מוצר Alp באמדאוס ישראל, אורי בן ארצי – משנה למנכ"ל אמדאוס ישראל וגדי מור – מנכ"ל אמדאוס ישראל (קרדיט: יח"צ).
מימין: יהודה דואניס, המנהל המסחרי של Alp באמדאוס ישראל, סיגל פלד, מנהלת מוצר Alp באמדאוס ישראל, אורי בן ארצי – משנה למנכ"ל אמדאוס ישראל וגדי מור – מנכ"ל אמדאוס ישראל (קרדיט: יח"צ).

מערכת (ALP – Amadeus Leisure Platform) היא המערכת המובילה בישראל להזמנות מספקים מקומיים. הזמנות לטיסות שכר, חבילות נופש, חבילות דינמיות, טיולים מאורגנים ועוד.

למערכת החדשה – ALP Extreme פותח מנגנון המאפשר אופטימיזציה לתוצאות המתקבלות, מה שמאפשר ללקוח לקבל שירות ומחירים תחרותיים. התוצאות מתקבלות במערכת תצוגה אינטראקטיבית של מפת היעד המשלבת מגוון של תוצאות החיפוש של הטיסות הסדירות, טיסות הצ'רטר, חבילות נופש, נופשונים ומלונות. את התוצאות ניתן לסנן באמצעות מערכת סינון הייחודית לאמדאוס.

התוצאות מתקבלות במסך אחד ותוך מספר שניות, באופן המותאם ללקוח לפי התאריך, משך הזמן הרצוי ולפי היעד המבוקש.

צוות הפיתוח של אמדאוס יצר את המערכת החדשה, מתוך הבנת האתגרים הקיימים בשוק ה-Travel המשתנה באופן מהיר. אנו מאמינים כי יש חשיבות רבה לצייד את סוכן הנסיעות בפתרונות הטכנולוגיים ובאתגרים העומדים בפניו."

יהודה דואניס, המנהל המסחרי של Alp באמדאוס ישראל: "עולם ה-Travel הופך להיות יותר ויותר מאתגר בשל שיווק ישיר של חברות התעופה ואתרי האינטרנט הגלובליים. לחברת אמדאוס כמדיניות,  חשוב לשמור על כוחו של הסוכן אל מול האתרים הגלובליים, ולספק פתרונות כדי לאפשר ללקוח את התוצאות הטובות ביותר עבורו.  התוצאות מתקבלות  ב-Alp Extreme תוך אופטימיזציה למחיר הטוב ביותר, בלחיצת כפתור ובמסך אחד. במהלך השנה יתווספו עוד פיתוחים ושינויים למערכת.

אין תגובות

השאר תגובה