בסוף החודש, כנס התאחדות משרדי הנסיעות בסימן טכנולוגי

ב-28 בנובמבר יתקיים הכנס השנתי של התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות, שיעסוק באתגרים של הסוכנים בעולם שעובר לפלטפורמה עצמאית. נותנת החסות היא אמדאוס
כנס התאחדות משרדי הנסיעות באתונה בשנה שעברה. שיתופי פעולה וחיזוק הסוכנים. (צילום: עירית רוזנבלום)

ב-28 בנומבמבר יתקיים באולם "לאגו" שבראשון לציון הכנס השנתי של התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות שבראשות חני סובול.

בכנס ישתתפו כמה דמויות מפתח כמו מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, נשיא התאחדות המלונות, אמיר חייק, סיו"ר הכנסת ויו"ר שדולת התיירות בכנסת, ח"כ טלי פלוסקוב וח"כ רוברט אילטוב.

בין ההרצאות נמנות הרצאה של קרן אלעזרי על עולם התיירות והתעופה במרחב הסייבר, הרצאה של דייגו פדרני על אסטרטגיית שיתוף הפעולה של אקספדיה עם הסוכנים, פאנל מרכזי על ה-GDS בעולם שעובר לפלטפורמה עצמאית ואיך נערכים אליו, ונעם מנלה על האלטרנטיבה להתמודדות בעולם של מהפכה מתמדת.

בכנס ישתתף גם שר התיירות, יריב לוין, יוענק אות ההתאחדות על תרומה משמעותית לתיירות בשנה האחרונה וינחה ליאור סושרד.

חברת אמדאוס, העוסקת במתן פתרונות טכנולוגיים בתחום התיירות, הינה נותנת חסות בכנס ויוצגו בו כמה מערכות חדשות של חברת אמדאוס:

סוכנים מתנסים באמדאוס קונטקט, מערכת ההזמנות החדשה והמתקדמת לסוכני הנסיעות. (צילום: יח"צ)
סוכנים מתנסים באמדאוס קונקט, מערכת ההזמנות החדשה והמתקדמת לסוכני הנסיעות. (צילום: אמדאוס)

Amadeus Connectהמערכת האוטומטית אליה ניתן להתחבר לראשונה בישראל מכל מכשיר ובכל זמן.המערכת האוטומטית החדישה, נותנת מענה לצרכיהם של הסוכנים ומאפשרת להם לבצע את עבודתם ביעילות בכל זמן נתון, מכל מקום בעולם ומכל מכשיר, ללא צורך בהתקנה. המערכת מאפשרת להגדיר פעולות מתקדמות לשם בקרה וייעול של התהליכים. כמו כן, היא מאפשרת להוסיף קישורים חיצוניים כדוגמת לוח טיסות, אתרים חיצוניים כדוגמת Booking. מערכת Amadeus Connect, מציעה קטלוג מוצרים עשיר ומשודרג להזמנת שירותים נילווים כמו מושבים, כבודה ועוד. ומאפשרת שילוב עבודה בין מסך פקודה למסך גרפי כגון תצוגת דוחות כרטוס מפורט .

מערכת Roomerang  – המשפרת את חוויית המשתמש של הסוכנים ומאפשרת להציע לנוסעים את המחירים הטובים תוך הגדלת הרווחיות ל 20% ומעלה.

 גדי מור, מנכ"ל אמדאוס ישראל. (צילום: יח"צ)
גדי מור, מנכ"ל אמדאוס ישראל. (צילום: יח"צ)

Amadeus B2B Wallet , כרטיס אשראי וירטואלי Prepaid. אמדאוס B2B Wallet הינו ארנק אחד עם 2 כרטיסי אשראי וירטואליים. המערכת מקיימת אינטגרציה מלאה עם מערכות אמדאוס כולל Payton מערכת להזמנת טיסות Low Cost .

Flighz – פלטפורמה חדשה להקמת אתרים אשר מאפשרת הקמת אתר תוך מספר דקות.

גדי מור, מנכ"ל חברת אמדאוס ישראל אמר: "אנו בחברת אמדאוס, רואים בסוכני הנסיעות את מי שיכולים לתת את הערך המוסף של שירות אישי ומיידי ללקוחותיהם. אנו עושים מאמצים רבים כדי לתת להם את הכלים להתמודד עם התחרות שבהזמנות אונליין. אנו מאמינים כי השינוי הטכנולוגי, משפיע על מקומו של סוכן הנסיעות שהפך למשווק תיירות ישיר – לטובת הנוסעים. משווק התיירות הישיר מוכר לנוסעים חבילות במחיר זול יותר. למשווק התיירות ישיר היכולת להשיג עבור הנוסע את המחירים הטובים ביותר, ולהתאים לו את החבילה המתאימה, בין אם מדובר בנסיעה לצורכי פנאי או עסקים."

אין תגובות

השאר תגובה