היינאן איירליינס תעבור לטיסה יומית ממארס 2018

הודיעה על שינויים בלוח הטיסות בקו בייג'ינג-תל אביב החל מה-25 במארס 2018 ועל מינויו של ווי רן לתפקיד מנכ"ל היינאן איירליינס בישראל במקום לי ליאנג

חברת התעופה הסינית, היינאן איירליינס, הודיעה היום על שינויים בלוח הטיסות בקו בייג'ינג-תל אביב החל מה-25 במארס 2018. ממועד זה תפעיל החברה טיסה יומית לסין, למעט בשבת. בסה"כ תפעיל החברה 7 טיסות יומיות כך שבימים א', ב', ד' ו-ו' יפעלו הטיסות לבייג'ינג, ובימים א', ג', ו-ה' לשנגחאי.

ווי רן, המנכ"ל החדש של היינאן איירליינס בישראל. (צילום: היינאן איירליינס)
ווי רן, המנכ"ל החדש של היינאן איירליינס בישראל. (צילום: היינאן איירליינס)

השינויים בלוח הטיסות נעשו בהתאם לצרכי השוק הישראלי. מטרתם לייצר פתרון יומי עבור הנוסעים של החברה לסין ולאפשר השלמת שבוע עבודה מלא בסין. במסגרת זו, טיסות ההמשך ליעדים שנגחאי, בייג'ינג, גואנגז'ו ושנז'ן מתומחרות החל מ-10 דולר לכיוון בלבד. הדבר נועד לאפשר לנוסעי היינאן הבאים מישראל גמישות מירבית.

בנוסף הודיעה היינאן היום ועל מינויו של ווי רן לתפקיד מנכ"ל החברה בישראל. רן (30) הצטרף להיינאן איירליינס בשנת 2010 כאנליסט מכירות במחלקה הבינלאומיות של החברה. במהלך תקופתו בחברה השתתף בסקר הכדאיות שנערך לפני שהתקבלה החלטת החברה לפתוח את הקו הראשון שלה לישראל. לאחרונה שימש כמנהל המכירות של החברה בארץ עם פתיחת קו בייג'ינג – תל-אביב ב-2016.

השר יריב לוין ומנכ"ל היינאן בישראל לי ליאנג
לי ליאנג, המנכ"ל היוצא, עם שר התיירות יריב לוין, חותמים על הקו החדש לשנגחאי בספטמבר השנה. (צילום: משרד התיירות)

מחזיקה בצי של כ-161 מטוסים

רן יחליף את לי ליאנג, ששימש כמנכ"ל החברה בישראל מאז פתיחת הסניף לפני כשנתיים, ואשר קודם לתפקיד בכיר בקבוצת HNA הסינית המחזיקה, בין היתר, בהיינאן איירליינס.

ווי רן, מנכ"ל היינאן איירליינס ישראל אמר: "אני גא להיות חלק מחברת היינאן איירליינס והובלת הפעילות בשוק הישראלי. כניסתה של החברה לישראל לוותה בהצלחה גדולה ואני מתכוון להמשיך באותה המחויבות לנוסע הישראלי עם המחירים הטובים ביותר בשוק וחוויית הטיסה המובילה והמשודרגת."

חברת התעופה היינאן איירליינס (Hainan Airlines) הינה חברת התעופה הפרטית הגדולה ביותר בסין, ומהווה חלק מקבוצת האחזקות HNA. היינאן איירליינס מחזיקה בצי של כ-161 מטוסים וזוכה להכרה בינלאומית גוברת ובדירוגים שונים, כמו דירוג 5 כוכבים של Skytrax. החברה טסה ל- 70 יעדים בתוך סין. ה-Hub המרכזי שלה בבייג'ינג מספק קישור מהיר ונוח לטיסות פנים בסין וליעדים בינלאומיים.

יונתן בנטל, סמנכ"ל היינאן איירליינס ישראל, אמר בתגובה: "אנו מברכים על המינוי של ווי רן למנכ"ל החדש בארץ. ההיכרות שלו עם השוק הישראלי והנסיון שצבר כמנהל מכירות בארץ, תפקיד אותו מילא מיומנו הראשון כאן, יהוו תוספת כוח משמעותית עבור המשרד בבואנו לתקשר למטה את הצרכים של השוק הישראלי, כחלק ממאמצנו להמשיך ולהתאים את המוצר לשוק הישראלי".

אין תגובות

השאר תגובה