חברה חדשה לקרוזים לקבוצת התיירות דיזנהאוז ביטיסי

דיזנהאוז ביטיסי ערכה הבוקר כנס לכ-100 מסוכני החברה להשקת הפעילות  החדשה דיזנהאוז קרוז וזאת בהמשך לרכישת 50% אחוז מחברת קרוזיט‏
מימין, אודי שנבל מקרוזיט ועודד חודורוב סמנכ
מימין, אודי שנבל מקרוזיט ועודד חודורוב סמנכ"ל פיתוח עסקי של דיזנהאוז ביטיסי. (צילום: יח"צ)

חברת דיזנהאוז ביטיסי הקימה חברה חדשה לתחום השייט ובכנס לכמאה סוכנים, העבירה להם הכשרה מקצועית על כל חבילות ומותגי השייט שישווקו לקהל הרחב.

לדברי עודד חודורוב, סמנכ"ל פיתוח עסקי של החברה, דיזנהאוז קיבלה החלטה אסטרטגית להיכנס לתחום השיט ובשלב ראשון רכשה 50% מחברת קרוזיט. "היום השקנו את דיזנהאוז קרוז שתיתן מענה קמעונאי ללקוחות דיזנהאוז. במקביל מונתה השנה דיזנהאוז כנציגתה של NCL בישראל. המיזוג ושיתוף הפעולה בין דיזנהאוז לקרוזיט ‏מעמיד אותנו כחברה עם כח הקנייה הגדול ביותר מול כל חברות השייט ויכולת להציע את המבחר הרחב ביותר של חבילות שייט לכל היעדים בעולם במחירים אטרקטיביים", אמר.

חודורוב הוסיף כי הוא צופה ב-2018 המשך גידול בתחום, עם הערכה כי כ-100,000 ישראלים יצאו לחופשות שייט, מספר שיא המהווה גידול חסר תקדים בכמות הנוסעים הישראליים הבוחרים לבלות את חופשתם על אניות קרוז.
תחום השייט הולך וגדל בעולם כולו וגם בישראל כאשר בכל שנה משקיעות חברות השייט סכומי עתק באטרקציות וחוויות הנוסע על האניות. כ-22 מיליון מפליגים בכל העולם, מתוכם כ-65% הם אורחים חוזרים בזכות העלות-תועלת של סוג חופשה זה בעיקר למשפחות.

אין תגובות

השאר תגובה