חברת פרמייר משיקה מוצרים מוקטנים לטיפוח הפנים

ערכת הנסיעות נמכרת עם תיק נסיעות מהודר ומכילה שלושה מוצרים מוקטנים המתאימים לעלייה למטוס ולנשיאה קלה. המחיר לשלושת המוצרים - 190 שקלים
ערכת המוצרים הקוסמטיים לנסיעות של חברת פרימייר. (צילום: סטוריו מלנית)
ערכת המוצרים הקוסמטיים לנסיעות של חברת פרימייר. (צילום: סטוריו מלנית)

חברת Premier – By Dead Sea Premier, שגייסה באחרונה את הזמרת הבינלאומית מריה קארי, לפרזנטורית המותג בארץ ובעולם, מציעה מעתה ערכת נסיעות עם שלושה מוצרים, שעומדים בתקן של העלאה למטוס:

חלב פנים 50 מ"ל –  חלב פנים עשיר המתאים לכל סוגי העור לניקוי הפנים ואזור העיניים. מסיר איפור, לכלוך ושאריות תאי עור תוך שמירה על איזון העור. הנוסחה מכילה שילוב מיוחד של תמציות ותערובות שמנים לניקוי עדין ויסודי של עור הפנים.

מי פנים 50 מ"ל –  מי פנים עשירים ללא אלכוהול המתאימים לכל סוגי העור ובמיוחד לעור יבש. מנקה ביעילות את עור הפנים מבלי להסיר ממנו את שומניו הטבעיים. לניקוי הפנים ואזור העניים. מסיר לכלוך תוך שמירה על איזון העור. הנוסחה מכילה שילוב מיוחד של תמציות למראה עור נקי, רגוע ורענן.

קרם לחות לעור רגיל עד יבש 60 מ"ל – קרם לחות עשיר, השומר על לחותו וגמישותו של העור. קרם לחות מזין לעור רגיל עד יבש מועשר בתמציות צמחים המכילות רכיבים נדירים הנספגים במהירות בעור ויוצרים מאגר של לחות להזנה העור, מאפשר לעור להגיע ולשמור על איזון מושלם. שילוב של התמציות עם מינרלים מים המלח יצרו קרם איכותי הנאבק בסימני הזדקנות. בשימוש ממושך,.

מחיר הערכה: 189.90 שקלים.

לחברת Premier, החברה המובילה למוצרי ים המלח משנת 1990, סדרת מוצרים הכוללת מעל 150 פריטים, המיוצאים לכ-70 מדינות וביניהן: ארה"ב, ספרד, צרפת, איטליה, הולנד, שוויץ, רוסיה, הונג קונג, סינגפור, יפן, אוסטרליה, דרום אפריקה ועוד.

אין תגובות

השאר תגובה