לטעון את הנייד עם המזוודה החכמה

כתר פלסטיק משווקת את המזוודה החכמה עם מטען לטלפון סלולרי. וגם שמיכה ההופכת לשכמיה באל על ומכונה אוטומטית המאפשרת למבוטחיה לקבל את כרטיס ה-PassportCard ללא מגע אנושי. יש חדש גם בנסיעות
מזוודה הטוענת טלפון נייד
מזוודת רולינק של כתר. נוסעים וטוענים את הנייד. (צילום: יח"צ)

מזוודה חכמה המאפשרת טעינה של הטלפון הסלולרי, משווקת מעתה גם בישראל. זוהי מזוודה מרווחת בגודל המותאם לעלייה למטוס – טרולי SOHO 21 אינץ' מדגם קוני של המותג  Rollink Travel Smart המציע מזוודות המשלבות רכיבים חכמים. הטרולי, בנפח 40 ליטר, כולל סוללת גיבוי מובנית ונשלפת לטעינת מגוון מכשירים תומכי USB.

המטען ניתן לשליפה מהמזוודה ולטעינה מחודשת המספיקה לכ-6 סבבי טעינה לטלפון נייד.

המזוודה איכותית, בעלת מבנה חזק ועמיד ועיצוב אופנתי. היא כוללת גלגלים רב-כיווניים שקטים וסופגי זעזועים לתמרון קל ונוח, ידית טלסקופית חזקה בעלת אחיזה נוחה, אטם מים להרחקת לחות מהתכולה וחשוב ביותר לאבטוח – מנעול קוד איכותי בתקן עולמיTravel Sentry   המוכר על ידי רשויות הביטחון ומאפשר בידוק ללא פגיעה בכבודה.

למזוודות ניתנת אחריות מוגבלת למשך 10 שנים ושנת אחריות לרכיבים האלקטרוניים מיום הרכישה. השירות בישראל הוא של חברת כתר פלסטיק.

סדרת SOHO  כוללת גם מזוודות רגילות ללא רכיבים חכמים והן מוצעות בגדלים של 21”, 27” ומהגדולות בשוק בגודל של 31”. המזוודות מוצעות בשישה גוונים אופנתיים שיבלטו על המסוע, דגם קוני מוצע בשלושה גוונים מתוכם.

מחיר לדגם קוני עם טעינה: 335 שקלים. ניתן להשיג ברשת חנויות כתר, חצי חינם, שופרסל אונליין, חנויות מקוונות ובחנויות המובחרות.

אל על מחדשת עם שמיכה

אל על הוכרזה כזוכה בטקס שהתקיים בהמבורג במסגרת  World Travel Catering & Onboard Services Expo, סמוך לפתיחת תערוכת התעופה השנתית. בכך גברה אל על על מוצרים חדשניים של  יונייטד,  אמירייטס  וקונדור.

השמיכה ״המתלבשת״, הינה שמיכה אשר בהינף-יד הופכת לשכמיה המאפשרת ליהנות בד בבד מחימום ופינוק במהלך הטיסה ומותירה את הידיים פנויות לכל צורך. שמיכה זו מוצעת כשירות לנוסעי מחלקת התיירים בטיסות אל על.

השמיכה עוצבה ופותחה ע״י עידן נויברג מחברת lyly.design  בשיתוף עם "קוקפיט" – חממת הסטארטפים של אל על.

השמיכה המתלבשת של אל על שהופכת לשכמיה על ידי הכנסת הראש והזרועות במקומות המתאימים. (צילום יח"צ)
השמיכה המתלבשת של אל על שהופכת לשכמיה על ידי הכנסת הראש והזרועות במקומות המתאימים. (צילום יח"צ)

לקבל את כרטיס הביטוח מהמכונה האוטומטית

חברת ביטוחי הנסיעות לחו"ל PassportCard השיקה מכונה אוטומטית המאפשרת למבוטחיה לקבל את כרטיס ה-PassportCard ללא מגע אנושי. כל שצריך לעשות הוא להקליד את מספר תעודת הזהות ותאריך הלידה, או להעביר את כרטיס האשראי שבו בוצעה רכישת הפוליסה, והמכונה תנפיק את הכרטיס הנטען, בו במקום, לטיסה בטוחה.

מכונה אוטומטית להנפקת כרטיס ביטוח לחו"ל
המכונה האוטומטית של פספורטכארד. ללא מגע יד אדם. (צילום יח"צ)

PassportCard ממשיכה לשכלל את המגמה העולמית במעבר לשירותים דיגיטליים חכמים, מהירים ויעילים ומקצרת את שלב הנפקת הכרטיס למבוטחיה. המכונה פועלת בטרמינל 3 שבנתב"ג, ובכוונת החברה לפרוש מכונות נוספות בשדות תעופה נוספים בישראל, לשיפור חוויית השירות ללקוחות.

יואל  אמיר, מנכ"ל PassportCard אמר כי הכרטיס הנטען של PassportCard הוא היחיד המשלם למבוטח את החזר ההוצאות במקום ובזמן אמת בקרות אירוע הביטוח, וללא השתתפות עצמית.

PassportCard עוסקת בביטוחי נסיעות לחו"ל, והיא כיום הגוף הביטוחי המציג את הצמיחה המהירה והמרשימה ביותר בענף הביטוח בישראל. מאז הקמתה כמיזם קטן ב-2014, החברה ניצבת היום כאחת משלוש החברות המרכזיות בשוק ביטוחי הנסיעות לחו"ל בישראל. הבעלות בחברה מתחלקת 50% של חברת ביטוחי הבריאות דייויד שילד, ו-50% של בית ההשקעות האמריקאי White Mountains. PassportCard מקבלת מבוטחים בכל גיל ובכל מצב רפואי.

אין תגובות

השאר תגובה