ממחר: הסכם הקוד המשותף אל על וקוואנטס נכנס לתוקף

אירוע חגיגי לקראת תחילת הטיסות המשותפות בין אל על וקוואנטס, נערך בבית השגריר האוסטרלי בישראל כריס קאנן, בנוכחות בכירי ענף התעופה בישראל ובאוסטרליה
בית האופרה בסידני, אוסטרליה. כניסתו של מטוס הדרימליינר של אל על בקו להונג קונג, יאפשר לנוסעי שתי החברות ליהנות משירות במחלקת הפרימיום-אקונומי מת״א. (Bob Bain)
בית האופרה בסידני, אוסטרליה. כניסתו של מטוס הדרימליינר של אל על בקו להונג קונג, יאפשר לנוסעי שתי החברות ליהנות משירות במחלקת הפרימיום-אקונומי מת״א. (Bob Bain)

מחר, יום שלישי ה-12 בספטמבר, ייכנס לתוקפו הקוד המשותף עליו חתמו חברות התעופה אל על וקוואנטס. הוא אמור להביא מספר רב יותר של תיירים מאוסטרליה, ניו זילנד והמזרח לישראל – ומנגד גם להגדיל את מספר הישראלים שיטוסו אל היעד.

הטיסה מישראל תעבור דרך בנגקוק והונג קונג עם אל אל וליוהנסבורג ומשם ליעדים נוספים באוסטרליה עם קוואנטס, עם אותו מספר טיסה לאורך כל הנתיב.

כניסתו של מטוס הדרימליינר של אל על בקו להונג קונג, יאפשר לנוסעי שתי החברות ליהנות משירות במחלקת הפרימיום-אקונומי מת״א ועד ליעדים סופיים באוסטרליה, כמו גם נוסעים מתמידים של שתי חברות התעופה שייהנו מצבירת מיילים משותפת.

במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש ממשלת אוסטרליה מלקולם טרנבול, מנכ"ל אל על דוד מימון ומנכ"ל חברת התעופה האוסטרלית QANTAS גארת אוונס חתמו היום בסידני על מסמך הבנות לקראת הסכם קוד שייר בין החברות.‬. (צילום: יח"צ)
הסכן הקוד שייר שנחתם בשעתו במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש ממשלת אוסטרליה מלקולם טרנבול, על ידי מנכ"ל אל על דוד מימון ומנכ"ל חברת התעופה האוסטרלית QANTAS גארת אוונס  בסידני.  (צילום: יח"צ)

בסוף השבוע ערך שגריר אוסטרליה בישראל, כריס קאנן, אירוע חגיגי לכבוד ההסכם. באירוע השתתפו דוד מימון מנכ"ל אל על, גדעון טהלר מנכ"ל ובעלים של טל תעופה המייצגת את קווטנטס בישראל, בכירי ענף התיירות בישראל – ביניהם חני סובול מנכ"ל התאחדות משרדי הנסיעות בישראל, נסים סגיס סמנכ"ל טל תעופה, בכירים מחברת התעופה האוסטרלית שהגיעו במיוחד לישראל, שגרירים ואורחים נוספים

מימון אמר באירוע ש"כבוד גדול הוא לנו לחגוג הערב את הסכם הקוד שייר בין חברת אל על וקוואנטס. אני משוכנע ששיתוף הפעולה עם השותפים שלנו, סוכני הנסיעות, יביא להצלחתו. מטוס הדרימליינר החדש – שהצטרף עכשיו לצי המטוסים – יבטיח שאל על תמשיך לגדול ולהתפתח ותהיה הבחירה הראשונה של קהל נוסעינו".

הטיסות יפעלו תוך תיאום לוחות הזמנים בין החברות

טהלר הוסיף כי בזכות ההסכם בין שתי חברות התעופה הלאומיות של המדינות, יוצעו מעתה טיסות מתל אביב לאוסטרליה וחזרה דרך בנגקוק, הונג קונג ויוהנסבורג, תוך תיאום לוחות זמנים ביניהן, "מהלך שיביא לגידול משמעותי בתנועה של ישראלים לאוסטרליה ולשאר יעדי הממשך של קוואנטס במטוסים המתקדמים ביותר בעולם מסוג איירבוס 380A".

מרקוס סבנסון, מנהל אזור בריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה של חברת קוואנטס הגיע לאירוע במיוחד מלונדון וציין "שההסכם הוא משמעותי ביותר עבור קוואנטס ונחתם במהירות יחסית בהשוואה להסכמים אחרים בשוק התעופה העולמי. זהו הסכם מצויין עבור שני הצדדים, שיאפשר טיסות נוחות יותר בין שתי המדינות וליעדי ההמשך".

השגריר קאנן הדגיש כי "היחסים הבילטראליים בין אוסטרליה לישראל התרחבו במיוחד לאחר ביקורו של ראש הממשלה בנימין נתניהו באוסטרליה ואני גאה להיות חלק מהסכם הקוד-שייר בין אל על לקוואנטס, מה שיקל על הנוסעים משתי המדינות ויעמיק עוד יותר את הקשרים בין ישראל לאוסטרליה."

מימין, גדעון טהלר בעלי טל תעופה, חני סובול מנכ"ל התאחדות משרדי הנסיעות, דוד מימון מנכ"ל אל על ומרקוס סבנסון מנהל אזור בריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה של חברת קוואנטס. (צילום: גיל דור)
מימין, גדעון טהלר בעלי טל תעופה, חני סובול מנכ"ל התאחדות משרדי הנסיעות, דוד מימון מנכ"ל אל על ומרקוס סבנסון מנהל אזור בריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה של חברת קוואנטס, באירוע בבית השגריר. (צילום: גיל דור)

אין תגובות

השאר תגובה