מסע הקסם היווני חוזר

לקראת החורף חוזר שמעון פרנס להדריך טיול מוזיקלי וקולינרי לאתונה שביוון, עם הטברנות והמוסיקה, כפי שהוא עושה כבר יותר מ-20 שנה
שמעון פרנס באתונה. סופ
שמעון פרנס ביוון. סופ"ש המשלב טברנות, מועדונים, מוזיקה יוונית, מטבח איכותי לצד טיולים והרצאות במהלך היום. (צילום: יח"צ)

לקראת החורף וחזרתם של הזמרים אל הטברנות באתונה, ייצא טיול למסע של 5 ימים אל הקסם היווני, בין ה-30 בנובמבר ל-4 בדצמבר 2017 בהדרכתו ובליוויו של שמעון פרנס.

הטיול לאתונה – עם לילה אחרון בעיירת הקייט נאפפיליון שבפולופונז – הוא מסע מוזיקלי וקולינרי למי שמעוניין להכיר את יוון וללמוד על תרבותה המפוארת, כמו גם לחוות ולפגוש את אמניה במופעים אותנטיים בטברנות ובמועדונים מדי לילה.

כבר למעלה מעשרים שנה בהתמדה, בהקפדה ובאהבה, מגשים שמעון פרנס את חלומו וחלומם של ישראלים רבים המבקשים לחוות את החוויה היוונית כפי שהוא חווה אותה: טברנות, מועדונים, מוזיקה יוונית משובחת בלילות קסומים, מטבח יווני איכותי בצד טיולים ונופים המשולבים בסיורים ובהרצאות במהלך היום.

טברנה באתנוה. שמעון פרנס הוא אחד המומחים הגדולים בישראל למוזיקה ולתרבות היוונית. (צילום: יח"צ)
טברנה באתנוה. שמעון פרנס הוא אחד המומחים הגדולים בישראל למוזיקה ולתרבות היוונית. (צילום: יח"צ)

תמצית האהבה לתרבות יוון

פרנס, אחד המומחים הגדולים בישראל למוסיקה ולתרבות היוונית, ועימו צוות מדריכים מקצועי ומנוסה, אומר על הטיול "שהעין שתצפה במיטב אמניה של יוון, והאוזן שתאזין לצלילי הבוזוקי המתוקים, והלשון שתגלגל את מטעמי המטבח היווני – זוהי תמצית האהבה שלי לתרבות יוון והיא תדביק גם אתכם ותמתיק לכם סוף שבוע נפלא".

פרנס וקבוצה ביוון. פרנס מוציא טיולים כאלה ליוון באהבה כבר יותר מעשרים שנה. (צילום: יח"צ)
פרנס וקבוצה ביוון. פרנס מוציא טיולים כאלה ליוון באהבה כבר יותר מעשרים שנה. (צילום: יח"צ)

הטיול, 5 ימים מלאים וארבע לילות, ייצא ביום חמישי בבוקר עד יום שני בלילה ויכלול לינה במלונות חמישה כוכבים דה לקס על בסיס לינה וארוחות בוקר, אירוח מלא במסעדות, במועדונים ובטברנות שנבחרו בקפידה על ידי פרנס. כולם על טהרת המטבח היווני, כולל הופעות ומשקאות, ליווי צמוד של פרנס, שיכלול גם סיורים בסמטאות אתונה בליווי הרצאות ושיחות העשרה בנושא תרבות יוון ומוסיקת הבוזוקי.

מחיר הטיול כולל גם טיסות, העברות, אוטובוס תיירים צמוד, מדריך נוסף לצד פרנס, כניסות לאתרים ומפגש קבוצתי לפני הטיסה.

המחיר: 1,490 אירו לאדם בחדר זוגי. המחיר אינו כולל טיפים לנותני השירותים השונים (בטברנות במועדונים ובבתי המלון) על סך 50 אירו לאדם.

טיולים נוספים עם שמעון פרנס לאתונה יתקיימו ב-1-5 בפברואר 2018, ב- 15-19 במארס 2018 וטיול לסלוניקי ב- 8-12 במארס 2018 (המחיר: 1,590 אירו). פרטים על טיולים ומופעים של פרנס באתר: http://shimonparnass.com/.

אין תגובות

השאר תגובה