מצטרפת למועדון: ביטוח בנקודות באל על

הפניקס מצטרפת לאל על והן משיקות סוכנות ביטוח שתאפשר צבירת נקודות ברכישת פוליסות ולהיפך, לחברי מועדון הנוסע המתמיד ומחזיקי כרטיס האשראי FLY CARD
הדרימליינר של אל על. החברה עתידה לפתוח כ-35 קורסים מקצועיים לתפקידי השירות השונים. (צילום: סיון פרג')
הדרימליינר של אל על. החברה עתידה לפתוח כ-35 קורסים מקצועיים לתפקידי השירות השונים. (צילום: סיון פרג')

במסגרת הקמת סוכנות ביטוח חדשה עם הפניקס, תציע חברת אל על מגוון מוצרי ביטוח: רכב, דירה וביטוח נסיעות, ובעתיד מוצרים נוספים. לקוחות מועדון הנוסע המתמיד יוכלו לבחור את ביטוח הדירה או הרכב באתר אל על מתוך מגוון הצעות מחברות ביטוח שונות (עד 11 חברות) ובהמשך אף לממש את הנקודות שלהם ברכישת ביטוח נסיעות (דרך אתר ייעודי ללקוחות אל על ). את הפוליסות ניתן יהיה לרכוש גם דרך מוקד מכירות ושירות ייעודי שמספרו *6085.

דוד מימון, מנכ"ל אל על, אמר כי "בהתאם לאסטרטגיית החברה לפתח מנועי צמיחה חדשים, אנו משיקים מיזם עסקי שיאפשר צבירת נקודות הנוסע המתמיד, גם בתחום יומיומי חשוב כמו רכישת ביטוח על כל סוגיו. בהמשך נתרחב לביטוחים נוספים וכן נאפשר מימוש נקודות בביטוחים עוטפי טיסה כגון ביטוח נסיעות לחו"ל "

עמוס לוזון, מנכ"ל הפניקס סוכנויות הוסיף: "הסוכנות המשותפת תמנף את החוזקות של שתי החברות עם הצעות ערך מתקדמות לתועלת חברי הנוסע המתמיד בפרט והצרכן הישראלי בכלל. גם כאן, הפניקס ממשיכה לספק ללקוחותיה פתרונות חדשניים המבטיחים חיסכון משמעותי, נוחות ושירות ברמות הגבוהות ביותר".

במועדון הנוסע המתמיד של אל על כ-1.8 מיליון חברים וכ-250 אלף כרטיסי אשראי FLY  CARD, שנהנים מצבירה אוטומטית מהירה של נקודות בכל קנייה או תשלום חשבונות, וצבירה מהירה בקנייה בחברות השותפות לתוכנית המועדון.

קבוצת הפניקס מנהלת נכסים בשווי של 165 מיליארד שקל והינה מקבוצות הביטוח המובילות בישראל.

אין תגובות

השאר תגובה